Kartvizit Hakkında

Kartvizitler, bir şirket veya kişi hakkındaki ticari yada özel bilgileri taşıyan kartlardır.

Kartvizitler, resmi girişlerde kolaylık sağlayan ve akılda kalıcılığı kuvvetlendirmek için karşı tarafa sunulan kurumsal elemanlardandır.

Bir kartvizit genellikle verenin; adını, şirket veya iş otağını, adresini, telefon ve faks numaralarını, e-posta adreslerini ve web sitesi gibi iletişim bilgilerini içerir.

Günümüzde kartvizitler; Facebook, LinkedIn, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adreslerini de içerebilmektedirler.

Geleneksel anlamda kartvizitler, beyaz renkte, basit siyah metinlerden oluşmaktayken; günümüzdeki profesyonel kartvizitler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler içermektedir.

Kartvizitciniz.com olarak bu hizmetleri profesyonel ekibimizle tasarlayıp, sizler için hazırlıyoruz.

Kartvizitciniz.com olarak siz müşterilerimize yüzlerce, ücretsiz kartvizit tasarımı sunmaktayız. Bunun yanında kendi logonuzu ve görsellerinizi bizimle paylaşarak size özel tasarımlar hazırlamaktayız.

Tercih ettiğiniz kartvizit tasarımının baskı türünü seçerek, bütçenize en uygun; kartvizit, antetli kağıt,  diplomat zarf, magnet gibi ürünleri ev veya işyeri adresinize en kısa sürede, ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

Kartvizit

Karvizit, kurumsal kimliğin vazgeçilmez ögelerinden biridir. Kartvizit, kişilerin ya da şirketlerin genel iletişim bilgilerini, kurumsal logolarını ya da kendilerini temsil eden bir görseli içermektedir.

Kartvizit Sipariş

Günümüzde kartvizit siparişleri olabildiğinden çok daha kolay hale gelmiştir. İnternetin yaygınlaşmasıyla, kartvizit çeşitlerine ulaşmak kolaylaşmış, daha fazla kartvizit örneği ile seçim şansı artmıştır. Kişiler ya da kuruluşlar, online kartvizit siparişi ile kartvizit ihtiyaçlarını anında giderebilmekte ve çok kısa sürelerde, kartvizit siparişlerine ulaşabilmektedir.

Kartvizit Tasarım

Geleneksel anlamda kartvizitler beyaz renkte, basit siyah metinlerden oluşmaktayken; günümüzdeki profesyonel kartvizitler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler içermektedir. Aynı zamanda kişiler ya da kuruluşlar, kendi tasarladıkları kartvizitleri kartvizitciniz.com’a göndererek bastırabilmektedir.

Online Kartvizit

Günümüzün olmazsa olmazı internet sayesinde online hizmetler giderek artmaktadır. Kartvizitler de online hizmetlerden nasibini almış, online kartvizit siparişi ile kişiler ya da şirketler bir tıkla baskı hizmetlerini satın alabilir duruma gelmiştir.

Firma Kartvizitleri

Firmalar; çalışanları için, kurumsal kimliklerini yansıtan, tek tip kartvizit siparişi vermektedir. Firma kartvizitleri, kurumun görünen yüzü olmaları nedeniyle, titiz çalışmalar sonrası bastırılmaktadır. kartvizitciniz.com olarak; firma, kurum ve kuruluşlara, profesyonel ekibimizle hazırladığımız kartvizit örneklerinin yanı sıra, isteğe bağlı yeni kartvizit tasarımlarını da sunmaktayız.

Kartvizit Baskı Türleri

250 gr. Bristol Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu Kartvizit
250 gr. Bristol Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Parlak Selefonlu Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Kartvizit

350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Laklı Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Altın Yaldız Gofreli Kartvizit
280 gr. Tuale Renkli Kartvizit
280 gr. Tuale Renkli Tek Yön Altın Yaldızlı Kartvizit
280 gr. Tuale Renkli Tek Yön Gofreli Kartvizit

280 gr. Tuale Renkli Tek Yön Hologram Yaldızlı Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Laklı Gofreli Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Özel Kesim Laklı Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Gümüş Yaldız Gofreli Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Bakır Yaldız Gofreli Kartvizit

350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Özel Kesim Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Özel Kesim Laklı - Ön Yüz Altın Yaldız Kartvizit
250 gr. Bristol Tek Yön Renkli Lensli Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Lensli Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Altın Yaldızlı Kartvizit

350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Gümüş Yaldızlı Kartvizit
350 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Kabartma Laklı Kartvizit
280 gr. Zenit Tek Yön Renkli Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Kabartma Laklı Kartvizit
350 gr. Kuşe Tek Yön Renkli Mat Selefonlu Kartvizit

700 gr. Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Özel Kesim Kartvizit
700 gr. Sıvama Laklı Özel Kesimli Kraft Kartvizit
400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Laklı Kartvizit

Avukat Kartvizit - Hukuk Bürosu Kartvizitleri

Avukat ile müvekkili arasındaki en somut ve en temel iletişim bağı avukat kartvizitidir. Avukat tarafından müvekkile verilen kartvizit sürekli karşı tarafta kalacaktır. Kaliteli ve özen gösterilerek hazırlanın kartvizitler, müvekkiliniz tarafından bir kenara atılmak yerine, size ihtiyaç duyduğunda hemen bulabileceği bir şekilde korunacaktır.

Avukat kartvizitleri, müvekkilinizin nazarında, sizinle ilgili ilk izlenimi uyandıracak ve daha sonraki süreçler için avukatlara yardımcı olacaktır.

Kalitesiz malzemeli, basit ve ucuz görünüşlü kartvizitler; müvekkilinizde sizin hakkınızda bazı şüpheler uyandıracaktır. Bu gibi durumlarda müvekkiliniz, aldığı kartı bir kartvizit olarak değil, bir kağıt parçası olarak görecektir. Bunun sonucunda ise müvekkilinizin gözünde; sıkıcı, sıradan, ucuzcu, işini kaliteli yapmayan, özensiz gibi sıfatlar canlanacaktır.

Kartvizitler, 1000 adet basılmaktadır. Fiyatları ise oldukça makul seviyelerdedir. 1000 adet kartvizit avukatlar ve hukuk büroları için uzun bir süre yetecektir. Fiyat açısından da uygunluğu düşünüldüğünde, yıllık bütçenizde gözle görülmeyecek kadar küçük bir maliyetle, müvekkilinizin gözünde ilk izleniminiz çok daha farklı olacaktır.

Son dönemlerde şeffaf avukat kartvizitleri de (avukat şeffaf kartvizit) popülerlik kazandı. Avukat ve hukuk büroları, en güzel avukat kartvizitlerine sahip olmak için titiz araştırmalar yapmaya başladı. Avukat kartvizit nasıl olmalı sorusu, farklı yapılarda avukat kartvizitlerinin üretilmesini sağladı. Şeffaf avukat kartvizitlerinin yanı sıra kabartmalı avukat kartvizitleri de yaygınlık kazanmaya başladı.

Diş Hekimi Kartvizit - Dental Kartvizitler

Diş hekimi kartvizitlerinin görevi sadece diş hekiminin; adını, soyadını, adres bilgilerini vermek değildir. Diş hekimi kartviziti, hekimin işini en iyi şekilde anlatması da gerekmektedir. Bu nedenle kendi diş polikliniği olan veya herhangi bir ağız ve diş sağlığı merkezinde çalışan diş hekiminin, kartvizit seçiminde oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

Gelişen matbaa ve baskı teknolojileri ile diş hekimi kartvizit örnekleri bir hayli çoğalmıştır. Dental kartvizit çeşitleri ile diş hekimlerinin kartvizit tercih şansları oldukça fazladır.

Şeffaf kartvizitler son zamanlarda popülerlik kazanmış durumdadır. Birçok diş hekimi, tercihini şeffaf kartvizitten yana kullanırken; kabartmalı kartvizitleri tercih eden hekimler de oldukça fazladır.

Kartvizit fiyatları, ortaya çıkan ürün ve kartvizitin üstlendiği görev düşünüldüğünde oldukça makul oranlardadır. 1000 adet basılan kartvizitler, diş hekimlerine uzun süre yeteceği için, hekimlerin; diş hekimi kartvizit veya dental kartvizit tercihlerini kaliteden yana kullanmaları önemlidir.

Doktor Kartvizit – Hekim Kartvizitleri

Her sektörde olduğu gibi tıp alanında da kartvizitler büyük öneme sahip iletişim araçlarından biridir. Hasta ile doktor arasındaki iletişim temel unsuru doktor kartvizitleridir. Doktor kartvizit örnekleri, her hekimin isteğine göre şekillenebilmektedir. Her geçen gün, günün şartlarına göre doktor kartvizit tasarımları da değişmekte, kartvizitciniz.com olarak bu değişimin öncülerinden olmaktayız.

Aile hekimi kavramı hayatımıza girdiği günden beri, aile hekimi kartvizit örnekleri de matbaaların yoğun olarak bastığı kartvizit çeşitleri arasına girdi.

kartvizitciniz.com'daki doktorlar için özel tasarlamış olduğumuz kartvizit örneklerinden istediğiniz kartviziti seçerek, online sipariş verebilirsiniz. İsterseniz, kendi tasarladığınız kartviziti bastırabilir ya da düşündüğünüz kartviziti, ücretsiz, birlikte tasarlayabiliriz.

Eczane Kartvizit

Eczane kartvizit örnekleri ile hastalarınızın, eczanenizle sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlayın. Eczane kartvizit modelleri, hastalarınızın nöbetçi eczane arama sorununu da kökten halledecektir. Özen gösterilerek hazırlanmış eczane kartvizit tasarımları, işletmeniz için basit ama önemli faktörler arasında olduğunu unutmayın.

45 lira gibi bütçenizi sarsmayacak fiyatlardan başlayan kartvizitler, hem işletmeniz hem de müşterileriniz açısından büyük öneme sahiptir.

Eczane kartvizitlerinin yanı sıra eczane magnetlerinin de, firma değerinizi bir basamak daha yukarı taşıyacağını aklınızda bulundurun.


kartvizitciniz.com